Tatil :)

Merhabalar,

Tatile çıkamayanları düşündükçe bu yazıyı yazmak içimden gelmiyor ama :) BEN TATÄ°LE ÇIKIYORUM :) diye bağırıyorum :) iÅŸte gördünüz bağırdım. Uzun uÄŸraÅŸlar sonucunda, Vodafone’da bulunan sevgili yönetici kardeÅŸlerimizin benim 3 hafta olan tatilimin hepsini kesmemeleri konusunda ikna edebildim ve 3 hafta çıkmam gereken tatilime 1 haftacık da olsa çıkabileceÄŸim için ne kadar mutluyum bilemezsiniz. Bana bu hazzı yaÅŸatan sevgili yöneticilerime teÅŸekkürü bir borç bilirim. Ãœstelik bana ‘sen daha yeni geldin ya, ne tatili ?’ diye soran çalışma arkadaÅŸlarımı da sizlerin huzurunda sevgiyle kucaklıyor :) ve ben TATÄ°LE ÇIKIYORUM :)

Kendinize iyi bakınız, bir aksilik çıkmaz ise, sizlere Bodrum’dan da bir yazı yazmaya çalışacağım. Hoşçakalın.

Tatil :)” üzerine 3 yorum

 1. :)Boodrum, boooodrummm…fotograf ve yediginiz ictiginiz de :P dahil olmak uzere herseyi
  bir bir anlatmanizi sabirsizlikla bekliyorum. Ayrica bu tatilde sizi ne cok ozledigimi
  anlatamam. bu sehir siz olmayinca hic cekilmiyormus megersem:)
  Belirtmeden gecemeyecegim, SQL derslerine devam edecek misiniz sayin hocam? mesela su triger meselesine de bir aciklik getirmenizi bekliyorum sahsen:)

 2. Sevgili Tankut,

  Bodrum’daki tatil performasina da sahit oldum ya, daha ne istiyim.

  Bu arada Vodafone’da SQL ogrenince bu konuda yazman da gozumden kacmadi.

  Sevgiler,
  Mehmet

 3. Öncelikle Aslı hanımm :)

  Anacım fotoÄŸraf makinamızı unuttuk.. hiç fotoÄŸrafımız yok :) SQL derslerine devam etmeyeceÄŸim Aslı’cığım.. ÅŸu an çalıştığım yerde eksikliÄŸini gördüğüm noktaları bir yazayım dedim.. sonuçta bazen bu temel yapılar gözden kaçabiliyor… öyle bir yazayım.. aman hiç yazmadı demesinler diye yazdım açıkcası.

  MehmetciÄŸim, Hehehe :)canım kardeÅŸim… sen onu bunu bırakda :) ÅŸu Tike iÅŸini konuÅŸsak diyorum.. öyle kaçamak kaçamak yorumlarla nereye kadar :)

  SQL’u Vodafone’da öğrenmek mi.. iÅŸte aradığım taze.. yazılım hayatında veri tabanı zöbürdedçisi olarak çalışmış birisi olarak… sizi kınıyorum Mehmet bey..

  Öylee Tike’de yemek ısmarlamadan Allah’ın ingilizlerine yar etmem seni.. haberin olsun… beklesin multimap.. memlekette javayyyscript’ciler aÄŸaçta yetiÅŸmiyor kardeÅŸim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir