Güzel, güneşli bir pazar günü..

Merhabalar,

Bugün çok güneşli, çok güzel bir gündü. Değil mi ? Öyle idi Öyle… Özellikle Asmalı mescit bÖlgesinde biz biraz üşüsekte asmakilit ile yaptığımız sıcak sohbet bizim ısınmamıza yetti de arttı bile. Ehh bu uzun ve güzel sohbetin sonlarına doğru güneşin kaybolması ile daha sıcak kısımlara geçsek bile, sohbetimizin dozu ve sıcaklığı hiç değişmedi, memleketi kurtardık, hastalıkları iyileştirdik, astıma, kansere, beyin tümÖrüne ve ‘aynştayn’ a çağre bulduk :). Furoyd’dan da bahsetmeyi ihmal etmedik. Felsefe yaptık, felsefe yapmayı tartıştık felsefe yaparken. Unutmadan ülkenin enerji problemlerinden, siyasi çÖzümlerden bahsettik.. şimdi düşünüyorum da futboldan konuşmadık :) iyi ki de konuşmadık.

Çok hoş bir sohbetti, asmakilit‘e kuçak dolusu sevgiler.

Kendinize iyi bakın :)

3 Yorum

 1. candan demiş ki:

  canördeğim :)
  ruby’lerin arasında kayboldum ve bu yazıyı görmemiÅŸim affedecek misin beni? bak ben kendime bi’ tokat aÅŸkettim bile, pat! ah! acımadı ki, acımadı kiii :)) dur öbür yanağımı da uzatcem, bi’ yerde okumuÅŸtum ama sonu pek iyi olmuyodu gibi kalmış aklımda :P

  sıkılmış gördüm sizi sohbetten canım :P sâhi futboldan konuşmadık di mi? gerçi benim çenem yerlerde geziyordu, onu aramaktan fırsat bulamamış olabilirim tabi ama utancım o kadar uzun sürdü ki, bakınız bloga yazmaya bile utandım. sen de şimdi yazarak beni utandırmak istemiş olabilir misin diye kontrol ettim, bi tek felsefeyle ilgili cümlede arı sokması gibi şeyler oldu ;) gerisi sıcacıktı.. sizin gibi. yav diyorum ki iyi ki varsınız be! oh! bak çenemi burada da düşürürsem, hitlerinle ilgili ciddi sayıda düşüş olabilir bu bakımdan hemen inime döneyim ben.

  seviyorum sizi be :D

  yoksa beni beğenmüyür müsünüz???
  bana gelirseniz tam süper olacağhk!!!

  08/12/2006
 2. Uordek demiş ki:

  Heheheheh canım benim :)
  Bizlerde seni çok seviyoruz :)

  Kendine çok iyi bak, yakında sizin taraflarda görüşmek üzere.. :)

  09/12/2006
 3. Sihaya demiş ki:

  Eheh… :) Ruby ile ilgili konuların arasında ben de kaçırmışım bunu. Kusura bakma canım.

  Asmacım ben de seni çok seviyorum ve ne kadar suskun dursamda muhabbetlerde emin ol cankulağı ile dinledim sizi ve sıkılmadım.

  En yakın sürede görüşmek üzere.

  Öptüm anacım.

  21/12/2006

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir