Ruby Bucak Semineri

Merhabalar,

Geçtiğimiz hafta sonu çok güzel bir organizasyona katıldık. Bu güzel anı bizlerle paylaştıkları için organizasyonu düzenleyen çok değerli Öğretim üyelerime ve katılımcılara çok teşekkür ederim. Burdur-Bucak’ta gerçekten çok güzel, organize ve istekli insanlarla karşılaştık. Umarım bu istekleri devamlı olur, eğitimlerini başarı ile tamamlar ve sektÖrde Önemli yerlere gelirler. Tüm ihtiyaçlarının kendi ellerinde olduğunu anladıklarını tahmin ediyorum.

Hüseyin GÖmleksizoğlu ile beraber çıktığımız bu yolculukta, Hüseyin’in bazı çekinceleri ve şüpheleri vardı, ama sorunsuz bir yolculuktan sonra Bucak’a vardır.

Merak edenler olabilir hemen anlatayım; İstanbul-Bucak arası, uçak ve otobüs macerası :)
İstanbul’dan 19:10’da kalkan Pegasus’a ait uçağımız saat 20:10’da Antalya havaalanına indi. Daha sonrasında Havaş’ın servisi ile Antalya’nın diğer ucunda bulunan otobüs terminaline gittik, vardığımızda saat 21:15 idi. İstanbul’dan yaptığımız telefon gÖrüşmelerinde 20:00’dan sonra Bucak’a gidemeyeceğimizi kesin bir dille sÖylemişlerdi. Ama benim gazımla beraber Hüseyin’de ikna olunca biz şansımızı denemeye karar vermiştik, terminale gittiğimizde, 2. sorduğumuz kişiden 18 ytl karşılığında saat 22:00 otobüsünde Bucak için bilet almıştık. Bu kadar kolay bulmamıza şaşırarak bileti hemen aldığımız için kendimize kızdık, hiç araştırmamıştık belki başka bir firmada 21:30 otobüsünde yer vardı :) neyse almıştık işte biletleri; saat 22:00’da otobüs kalktı ve saat 23:00’da Bucak’taydık.

Kısadan hisse durumuna indirecek olursak; tüm tur yetkililerinin veya otobüs işletmecilerinin o saatte gidemezsiniz dediği İstanbul – Bucak arasını uçak + otobüs ile 4 saat gibi bir sürede katettik :) mutluyuz, gururluyuz :)

Share