Ruby Eskişehir Semineri

Merhabalar,

Uzun süredir yazı yazmadım. Bu kadar sessiz kalmamın nedeni inanın tembellik değil. Tembel bir adam değilim (Bunu kendime uzun süredir sÖylüyorum, sanırım iyileşme gÖstermeye başladım.:) ). Tam aksine çok çalışkan bir ruh hali içerisindeyim. Hatta ve hatta arada sırada çalışacağım diye kendimi paraladığımı bile düşünüyorum ama hemen bu düşünce aklımdan uzaklaşıyor.. az bile çalışıyorum… (Bunu da kendime uzun süredir sÖylüyorum :) )

Şimdi koltukta yer alan karpuzları sıralayalım;
– Taşındım.. Artık beylikdüzünde oturuyorum.
– Evlilik hazırlıkları içerisindeyim, inşallah 5 mayısta evleneceğim.
– Geçen hafta sonu Eskişehir’de gerçekleşen bu etkinlikte Ruby hakkında bir konuşma yaptım.

Ehh tüm bunlar bu ay içerisinde başladı, bazıları bitti, bazıları devam ediyor. Durum bÖyle olunca pek yazı yazamadım. Sizlerden Özür dilerim ama arayı kapatmaya gayret edeceğim, bilginize..

Eskişehir hakkında birşeyler yazacak olursam, gerçekleşen seminer oldukça güzeldi. Hüseyin ile beraber gerçekleştirdiğimiz bu seminerde organizasyonu yapan arkadaşlar Önceden bizlere her birimizin 1,5 saatlik süresi olduğunu hatta ve hatta istersek uzatabileceğimizi belirtikten sonra, her ikimizinde 1,5 saat içerisinde bitirmesini istemek gibi gaddarca bir tutuma sahip olsa da seminer düzenleyicileri, bizler mutlu ayrıldık. Umarım seminerleri izlemeye gelen arkadaşlar da mutlu ayrılmıştır.

Fakat yiğidi Öldürelim hakkını verelim. Çok çok iyi insanlarla tanışma fırsatı bulduğum için organizasyonu yapan arkadaşlara teşekkür etmem gerekir, iyi ki bu şekilde bir organizasyon yapmışlar.

Yaptığım konuşmanın tam metni yok, fakat dÖkümanları ve kullandığım küçük kod parçalarını ilerleyen günlerde yavaş yavaş yayınlamak istiyorum. Şimdilik sizlere Eskişehir notları başlığı altında Örnekleri ve vakit darlığından sunamadığım sunumu vermek istiyorum.

İlerleyen günlerde bu dÖküman içerisinde yer alan bilgileri ve konuları daha direnlemesine inceleyeceğim.

Kolay gelsin :)

Share