Ruby Bucak Semineri

Merhabalar,

GeçtiÄŸimiz hafta sonu çok güzel bir organizasyona katıldık. Bu güzel anı bizlerle paylaÅŸtıkları için organizasyonu düzenleyen çok deÄŸerli öğretim üyelerime ve katılımcılara çok teÅŸekkür ederim. Burdur-Bucak’ta gerçekten çok güzel, organize ve istekli insanlarla karşılaÅŸtık. Umarım bu istekleri devamlı olur, eÄŸitimlerini baÅŸarı ile tamamlar ve sektörde önemli yerlere gelirler. Tüm ihtiyaçlarının kendi ellerinde olduÄŸunu anladıklarını tahmin ediyorum.

Hüseyin GömleksizoÄŸlu ile beraber çıktığımız bu yolculukta, Hüseyin’in bazı çekinceleri ve şüpheleri vardı, ama sorunsuz bir yolculuktan sonra Bucak’a vardır.

Merak edenler olabilir hemen anlatayım; İstanbul-Bucak arası, uçak ve otobüs macerası :)
Ä°stanbul’dan 19:10’da kalkan Pegasus’a ait uçağımız saat 20:10’da Antalya havaalanına indi. Daha sonrasında HavaÅŸ’ın servisi ile Antalya’nın diÄŸer ucunda bulunan otobüs terminaline gittik, vardığımızda saat 21:15 idi. Ä°stanbul’dan yaptığımız telefon görüşmelerinde 20:00’dan sonra Bucak’a gidemeyeceÄŸimizi kesin bir dille söylemiÅŸlerdi. Ama benim gazımla beraber Hüseyin’de ikna olunca biz ÅŸansımızı denemeye karar vermiÅŸtik, terminale gittiÄŸimizde, 2. sorduÄŸumuz kiÅŸiden 18 ytl karşılığında saat 22:00 otobüsünde Bucak için bilet almıştık. Bu kadar kolay bulmamıza ÅŸaşırarak bileti hemen aldığımız için kendimize kızdık, hiç araÅŸtırmamıştık belki baÅŸka bir firmada 21:30 otobüsünde yer vardı :) neyse almıştık iÅŸte biletleri; saat 22:00’da otobüs kalktı ve saat 23:00’da Bucak’taydık.

Kısadan hisse durumuna indirecek olursak; tüm tur yetkililerinin veya otobüs iÅŸletmecilerinin o saatte gidemezsiniz dediÄŸi Ä°stanbul – Bucak arasını uçak + otobüs ile 4 saat gibi bir sürede katettik :) mutluyuz, gururluyuz :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir